Македонски | Shqip | English |

Mini Cooper R56 1.6

Се продава од: Dr. Goran Jovic 20 апр 18:15 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

7 000 ЕУР   7 900 ЕУР

Година: 2007
Менувач: Рачен
Километража: 110 000 - 119 999
Гориво: Бензин
Регистрација: Македонска
Боја: Сина
Локација: Велес
Стил на каросерија:
Марка: MINI
Модел: Cooper
Se prodava Mini Cooper R56 1.6 123 ks 2007 godina pominati 110 000 km. Redovno servisiran so zimski gumi. Od oprema: senzori za parking nazad, komandi na volan, tempomat, polukozni sedista i dr.
Нема посетени огласи
Кон почеток