Македонски | Shqip | English |

Mazda 3

Се продава од: Оливер Намичев 25 фев 17:56 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

6 500 ЕУР

Година: 2009
Менувач: Рачен
Километража: 55 000 - 59 999
Гориво: Плин / Бензин
Регистрација: Македонска
Боја: Сина
Локација: Велес
Стил на каросерија:
Марка: Mazda
Модел: 3
Mazda 3 - 1.4 - 86 hp
Prv sopstvenik.Kolata e kupena od salon vo MK redovno servisirana i e vo perfektna sostojba.Vgraden plinski ured pred godina dena.Registrirana na 10.02.2017.Cenata ne e fiksna
Нема посетени огласи
Кон почеток