Македонски | Shqip | English |

Mercedes ML 270 CDI FULL OPREMA

Се продава од: Cico 25 апр 20:27 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

6 500 ЕУР   7 900 ЕУР

Година: 2002
Менувач: Автоматски
Километража: 190 000 - 199 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сина
Локација: Велес
Стил на каросерија:
Марка: ML-класа / Mercedes-Benz
Модел: ML 270
Mercedes ML270 CDI

Dzipot e registriran cela godina so zelen karton. Poseduva najvisoko nivo na oprema za ovoj model:

-Bluetooth
-Siber
-USB
-Tempomat
-Klimaautomatik ( 3 zoni )
-Memorii na sedista
-Parking senzori
-Xenon
-Euro kuka
-Novi zimski gumi Continental
-Napraven kompleten servis
-Kozha
Нема посетени огласи
Кон почеток