Македонски | Shqip | English |

MERCEDES-BENZ ML 270 MOZE ZAMENA

Се продава од: ... Вчера 14:03 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Година: 2002
Менувач: Автоматски
Километража: 250 000 - 299 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Велес
Стил на каросерија:
Марка: ML-класа / Mercedes-Benz
Модел: ML 270
Top sostojba reg..moze zamena ponudete.
Нема посетени огласи
Кон почеток