Македонски | Shqip | English |

MERCEDES VIANO VO ODLICNA SOSTOJBA

Се продава од: Stojance 13 окт 17:04 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

11 000 ЕУР

Година: 2005
Менувач: Рачен
Километража: 110 000 - 119 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Велес
Стил на каросерија:
Марка: Mercedes-Benz
Модел: Viano
Se prodava kombe MERCEDES VIANO 2005 godina, zachuvano vo odlichna sostojba, mozhe da se koristi za sopstven ili za VIP prevoz na patnici. Cena po dogovor.
Нема посетени огласи
Кон почеток