Македонски | Shqip | English |

Peugeot 308

Се продава од: Zlatko Вчера 00:57 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Минимално Учество од само 20%
Рок на отплата до 84 месеци
Купи го ова возило за само 104 ЕУР месечно
Минимално Учество од само 20%   Рок на отплата до 84 месеци
Аплицирај сега >
Цена:

4 900 ЕУР

Година: 2008
Менувач: Рачен
Километража: 130 000 - 139 999
Гориво: Бензин
Регистрација: Македонска
Боја: Бела
Локација: Велес
Стил на каросерија:
Марка: Peugeot
Модел: 308
Se prodava peugeot 308 2008 godina kupeno vo makedonija, redovno odrzuvano.
1400 kubici, 95ks prosecna potrosuvacka 7 litri na 100 km
Нема посетени огласи
Кон почеток