Македонски | Shqip | English |

RENAULT ESPACE -04 2.2 DCI

Се продава од: Gligor 15 окт 17:25 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

3 600 ЕУР   4 000 ЕУР

Година: 2004
Менувач: Рачен
Километража: 200 000 - 249 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Велес
Стил на каросерија:
Марка: Renault
Модел: Espace
PRODAVAM RENAULT ESPACE 2004 GOD 2.2 DCI VOZILOTO E VO EKSTRA ZACUVANA SOSTOJBA VISOKO NIVO NA OPREMA 7 SEDISHTA REGISTRIRANA DO 10 MESEC 2016 SO ZELEN KARTON.
Нема посетени огласи
Кон почеток