Македонски | Shqip | English |

Renault Megane

Се продава од: Goran 14 окт 18:07 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

6 300 ЕУР

Година: 2010
Менувач: Рачен
Километража: 60 000 - 64 999
Гориво: Плин / Бензин
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Велес
Стил на каросерија:
Марка: Renault
Модел: Megane
Автомобилот е во одлична состојба. Електроника на предни стакла.Регистрирана е до Април 2017 год. има зелен картон.
Нема посетени огласи
Кон почеток