Македонски | Shqip | English |

Seat Altea 2.0 140KS

Се продава од: Dusan 14 мар. 15:09 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 8.570 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

3 950 ЕУР

Година: 2004
Менувач: Рачен
Километража: 200 000 - 249 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Црвена
Локација: Велес
Стил на каросерија:
Марка: Seat
Модел: Altea
Se prodava Seat Altea 2.0 140KS Registrirana do 08 2019godina so zelen karton i full oprema.
Kolata e vo odlicna sostojba.
Kontakt telefon 072762399 Marjan.
Нема посетени огласи
Кон почеток