Македонски | Shqip | English |

Seat Cordoba

Се продава од: xxx 14 мар. 18:35 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Година: 2008
Менувач: Рачен
Километража: 150 000 - 159 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Црна
Локација: Велес
Стил на каросерија:
Марка: Seat
Модел: Cordoba
Se prodava seat cordoba 1.4tdi 2008godina moze i zamena
Нема посетени огласи
Кон почеток