Македонски | Shqip | English |

Smart ForFour 1.5c.c 80kw 109k.s.

Се продава од: Vlatko 23 мај 23:51 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 7.380 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

3 400 ЕУР

Година: 2004
Менувач: Рачен
Километража: 170 000 - 179 999
Гориво: Бензин
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Велес
Стил на каросерија:
Марка: Smart
Модел: ForFour
Se prodava Smart forfour vo odlicna sostojba,kako nov....Registriran e do 10.2019.Uvezen e od Svajcarija,ima servisna kniska,klima,panorama krov,ima i zelen karton...Bez zameni....
Нема посетени огласи
Кон почеток