Македонски | Shqip | English |

Toyota Avensis 1.8 147ks 4.000km zamena za pomalo

Се продава од: Toyota Вчера 21:31 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Година: 2018
Менувач: Рачен
Километража: 0 - 4 999
Гориво: Бензин
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Велес
Стил на каросерија:
Марка: Toyota
Модел: Avensis
Возилото е со full опрема, 1.8 , 147кs,
Со поминати 4.110 км, реѓистрирано + зелен картон+ каско.
Може замена за помало возило
6 години гаранција или
200.000км гаранција
Нема посетени огласи
Кон почеток