Македонски | Shqip | English |

Toyota RAV 4 -08

Се продава од: Marjan Вчера 11:41 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

14 000 ЕУР   17 000 ЕУР

Година: 2008
Менувач: Рачен
Километража: 180 000 - 189 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Велес
Стил на каросерија:
Марка: Toyota
Модел: RAV 4
Prv sopstvenik,redovno servisiran vo Toyota Skopje
Godina na proizvodstvo:2008
Zafatnina na motorot:2231cm3
Silina na motorot:134ks
Full oprema
Vo odlicna sostojba
Нема посетени огласи
Кон почеток