Македонски | Shqip | English |

VW Polo 1.4 Tdi

Се продава од: Oglasi 18 фев 08:57 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

4 550 ЕУР   5 150 ЕУР

Година: 2006
Менувач: Рачен
Километража: 160 000 - 169 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Црна
Локација: Велес
Стил на каросерија:
Марка: VW Volkswagen
Модел: Polo
VW Polo 1.4 tdi vo perfektna sostojba. Kolata e registrirana do 04.10.2017godina so zelen, napraven e komplet servis ima smeneto ulje so filtri, rebrast kais so zategaci i vodna pumpa, klinast kais, antrifriz, novi gumi montirani pred 1000 km. Bez dodatni trosoci. Od oprema ima klimatronik, abs, servo, airbag, centralno, elektrika na prozori i retrovizori. Uvezena e od Avstrija kade na site dokumenti e 2006 god, kaj nas e 2005 god.Cenata e fiksna !
Нема посетени огласи
Кон почеток