Македонски | Shqip | English |

VW Golf 5 plus tdi -05

Се продава од: Toshe 22 сеп 22:34 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

5 500 ЕУР   6 300 ЕУР

Година: 2005
Менувач: Рачен
Километража: 180 000 - 189 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Црна
Локација: Велес
Стил на каросерија:
Марка: Golf / VW Volkswagen
Модел: Golf Plus
Hitno !!!
Voziloto nema zbor full oprema za poveke info javete se.
Нема посетени огласи
Кон почеток