Македонски | Shqip | English |

VW GOLF 2.0 TDI 140ks sportline

Се продава од: Toshe Вчера 11:39 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

6 500 ЕУР

Година: 2004
Менувач: Рачен
Километража: 190 000 - 199 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Велес
Стил на каросерија:
Марка: Golf / VW Volkswagen
Модел: Golf
Опрема:
- Климатроник
- 12x Air Bags
- ABS
- ESP
- Електрика на прозори
- Електрика на ретровизори
- Подесувачки волан
- Оригинално CD радио
- Алуминиумски бандажи (летни гуми) - 17ки
- Челични бандажи (зимски гуми) - 15ки
- 2 оригинални клуча
- Оригинални километри
- Мала резервна гума

Цената не е фиксна...
Нема посетени огласи
Кон почеток