Македонски | Shqip | English |

VW GOLF 5 TDI TREND LINE -07

Се продава од: Eko 18 мар. 18:52 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 9.980 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

4 600 ЕУР

Година: 2007
Менувач: Рачен
Километража: 180 000 - 189 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Велес
Стил на каросерија:
Марка: Golf / VW Volkswagen
Модел: Golf
Se prodava Golf 5 2007
1.9 tdi.
66kw.
Servis nov .. Ulje i felter.
Rebrast kais set smenet na 180000km
Novi kosnici ...
Temni stakla so dokument Tüf.
Plateno se uste samo dase.
Registrira.na mk.
Infirmacii na tel..070539220.Ajro
Нема посетени огласи
Кон почеток