Македонски | Shqip | English |

VW Passat

Се продава од: Toni Pepelasev Вчера 11:01 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 5.420 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

2 500 ЕУР

Година: 1998
Менувач: Рачен
Километража: 200 000 - 249 999
Гориво: Плин / Бензин
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Велес
Стил на каросерија:
Марка: Passat / VW Volkswagen
Модел: Passat
Se prodava passat benzin-plin 1998 god. Mnogu socuvan. Pominati 220000 km. Za poveke informacii zvonete na ponudeniot broj.
Нема посетени огласи
Кон почеток