Македонски | Shqip | English |

ODLICNO socuvano Volvo S40

Се продава од: Goran 23 мај 19:11 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 10.850 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

5 000 ЕУР

Година: 2006
Менувач: Рачен
Километража: 190 000 - 199 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сина
Локација: Велес
Стил на каросерија:
Марка: Volvo
Модел: S40
Volvo S40 (2006), 2.0D, 136KS, realni 200.000 km, servisirano vo ovlasten servis. Full oprema. Ima novi letni i zimski gumi. Ne e od uvoz.
Нема посетени огласи
Кон почеток