Македонски | Shqip | English |

HONDA SILVER WING 600CC

Се продава од: xxxc 23 мај 17:35 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Година: 2004
Локација: Велес
Моторцикли : Скутер
Марка: Honda
Модел: Drug model
Se prodava HONDA SILVER WING 600cc 2004 god so vodeno ladenje vo perfektna sostojba spremen za sezona.Cena po dogovor.Tel.za kontakt 071/379-796
Нема посетени огласи
Кон почеток