Македонски | Shqip | English |

Keeway Coper

Се продава од: goce 14 мар. 10:02 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 1.740 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

800 ЕУР

Година: 2009
Локација: Велес
Моторцикли : Chopper/Coustom
Марка: Keeway
Модел: Drug model
dobro socuvan motor, spremen za prestojnava letna sezona ... pali vozi!
Нема посетени огласи
Кон почеток