Македонски | Shqip | English |

Yamaha Dragstar 1100 classic

Се продава од: Лазе Глушков Вчера 07:58 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 12.150 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

5 600 ЕУР

Година: 2004
Локација: Велес
Марка: Yamaha
Модел: DragStar
Продавам Yamaha Dragstar 1100 classic.Нов акумулатор.Нови Dunlop бели гуми.поминати 24000 км.
Нема посетени огласи
Кон почеток