Македонски | Shqip | English |

Viljuskar TOYOTA -00 Avto Alex

Оглас од претпријатие. Се продава од: AVTO ALEX 06 дек 16:26 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Цена:

5 500 ЕУР

Локација: Велес
Возила : Виљушкар и ракување со товар
Se prodava viljuskar TOYOTA 2000god vo odlicna sostojba
- 3tonski
-podesuvanje - levo - desno
- DIZEL
-info:Darko
-070 354 113
-077 927 984
Нема посетени огласи
Кон почеток