Македонски | Shqip | English |

MAN 19.463

Оглас од претпријатие. Се продава од: Recani Trans 16 авг 18:45 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Локација: Велес
Возила : Товарни и Влечни возила
Марка: MAN
Модел: 19.463
Ekstra cena...Se prodava MAN 463 vo perfektna sostojba..Registriran do 10-2017. Voziloto e vo odlicna sostojba.Cena po dogovor...Vredi da se vidi.Voziloto moze da se vidi samo cetvrtok i petok....Dr denovi e na pat...
Нема посетени огласи
Кон почеток