Македонски | Shqip | English |

Volvo FH13 480

Се продава од: Tose 23 мај 17:30 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

17 300 ЕУР   19 900 ЕУР

Локација: Велес
Возила : Товарни и Влечни возила
Марка: Volvo
Модел: FH
Prodavam Volvo fh 13 480 euro 5 , 2007g. standard
registrirano do 07/2017
retarder + veb
senzor za rastojanje-sam koci
vo mnogu dobra sostojba
Нема посетени огласи
Кон почеток