Македонски | Shqip | English |

Trajnozarecka pecka

Се продава од: Andon 16 фев 22:14 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Локација: Велес
Производи : Шпорети и Микробранови печки
Марка: Друга марка
Модел: Drug model
Се продава трајножаречка печка.
Цена по договор.
Нема посетени огласи
Кон почеток