Македонски | Shqip | English |

Masina za melenje meso

Се продава од: Mersat 10 ное 22:22 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купете веднаш, платете подоцна! Плати само 1401 МКД месечно!
Рок на отплата до 12 месеци
Аплицирај сега >
Цена:

10 000 МКД

Локација: Велес
Masina e vo ekstra sostojba
Нема посетени огласи
Кон почеток