Македонски | Shqip | English |

Masina za puc G5

Се продава од: Nedo 13 окт 16:59 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Локација: Велес
Masinata raboti na monofazna i trofazna struja.
donesena e od germanija so komplet oprema
Нема посетени огласи
Кон почеток