Македонски | Shqip | English |

Masa so 6 stola

Се продава од: Zaklina 22 мај 23:44 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го овој предмет за 500 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

4 000 МКД

Локација: Велес
Опрема : Маси и Столици
Se prodava masa so 6 stola
Нема посетени огласи
Кон почеток