Македонски | Shqip | English |

Garaza vo Veles

Се продава од: maksim 14 окт 23:38 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Адреса: nasproti noviot teatar pozadi amc
Површина: 18 m2
За живеалиштето: Вода, Струја, Монтажна градба, Тврда градба, Подземна, Наместен
Локација: Велес
garazata e so struja voda vo odlicna sostojba !
Нема посетени огласи
Кон почеток