Македонски | Shqip | English |

ZIDANA GARAZA VO CENTAR POD RESTORAN GLORIUS

Се продава од: Oliver 23 мај 23:33 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

4 200 ЕУР

Локација: Велес
se prodava zidana garaza vo centar na Veles pod restoran Glorius..krovniot del e vo solidna sostojba...cist imoten list!!
Нема посетени огласи
Кон почеток