Македонски | Shqip | English |

Kuka na odlicna lokacija plostad Varnaliite

Се продава од: Крсте 10 мај 09:34 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Број на соби: 5
Адреса: Благој Јосмов 2 ( Плоштад "Варналиите")
Површина: 160 m2
Број на спратови: 2 спрат
Греење: Дрва
Локација: Велес
Се продава куќа во Велес на супер локација - плоштад "Варналиите" - Цена по договор
Нема посетени огласи
Кон почеток