Македонски | Shqip | English |

Kuka vo Veles itno ili se zamenuva

Се продава од: Biljana Manaskova 15 мар. 23:06 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

35 000 ЕУР   43 000 ЕУР

Број на соби: 9
Адреса: Коле Цветков 129
Површина: 200 m2
Број на спратови: 2 спрат
Греење: Нема
Локација: Велес
Се продава семејна куќа на два ката. Прв кат со внатрешна површина од 55 м2, а втор 59 м2. Дворно место 90 м2 и гаража со површина од 19м2. Чист имотен лист, без хипотеки. Постои можност за договор за замена за стан со Ваша доплата! Информации по 16 часот. Контакт телефон 071 39 72 38
Нема посетени огласи
Кон почеток