Македонски | Shqip | English |

Stara kuka na ul.Slavjanska br.13

Се продава од: Зоран Вчера 20:03 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

9 500 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 92 m2
Број на спратови: 2 спрат
Греење: Нема
Локација: Велес
Куќата е со откупено дворно место од 78m2. Куќата е стара.
Нема посетени огласи
Кон почеток