Македонски | Shqip | English |

GRADEZNO ZEMJISTE NASPROTI HOTEL GARDENIA

Се продава од: Katerina 16 апр 00:11 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Површина: 1627 m2
Локација: Велес
Се продава градежно-индустриско земјиште во населба Речани со изготвен елаборат ,кое се наоѓа на 100m оддалечеост од Hotel Gardenia или наспроти Прва книга.За ова земјиште се завршени сите градежни и елаборатски процедури со спроведена структура на вода,струја и асфалтиран пат до плацот.
Нема посетени огласи
Кон почеток