Македонски | Shqip | English |

Niva od 13 629m2 vo Veles

Се продава од: Данчо Јовчевски 14 окт 19:28 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

13 000 ЕУР

Адреса: баниште
Површина: 13629 m2
За живеалиштето: Нива
Локација: Велес
Продавам нива во месноста Баниште , во близина на поранешна топилница.
Нема посетени огласи
Кон почеток