Македонски | Shqip | English |

Urbanizirano gradezno zemjiste vo naselba Recani

Се продава од: Marija 14 мар. 22:32 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Површина: 10000 m2
Локација: Велес
Se prodava urbanizirano gradezno zemjiste vo naselba Recani nasproti Makedonija pat.
Нема посетени огласи
Кон почеток