Македонски | Shqip | English |

Stan vo strogiot centar na Veles

Се продава од: Trajche Ivanovski Денес 00:36 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

68 500 ЕУР

Број на соби: 3,5
Адреса: Nikola Orovcanov
Површина: 95 m2
Локација: Велес
Станот е комплетно опремен.
Се наоѓа наспроти паркингот пред судот.
Има голема дневна со трпезарија, кујна, две спални соби, едно купатило и еден тоалет.
Станот има 3 балкони кои што гледаат на различни страни на градот.
Контакт на Viber на +38970216298
Нема посетени огласи
Кон почеток