Македонски | Shqip | English |

Gitara Jackson JS11

Се продава од: Hristijan 14 мар. 19:44 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го овој спортски предмет за 1.000 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

8 000 МКД

Локација: Велес
Инструменти : Жичани инструменти и додатоци
Гитарата е купена нова, свирена само 2 месеци во домашна атмосфера и е во одлична состојба.
Нема посетени огласи
Кон почеток