Македонски | Shqip | English |

Alpina B4

Се продава од: Vase 23 мај 20:51 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 10.850 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

5 000 ЕУР

Година: 2012
Менувач: Автоматски
Километража: 20 000 - 24 999
Гориво: Плин / Бензин
Регистрација: Странска
Боја: Црвена
Локација: Чашка, Велес
Стил на каросерија:
Марка: Alpina
Модел: B4
Dobra e
Нема посетени огласи
Кон почеток