Македонски | Shqip | English |

Gledala za cnc frez za izrabotka na drveni prozori

Се продава од: Сашко 18 мај 17:27 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Локација: Виница
Производи : Друго
Комплетен сет глодала за изработка на прозори монтирани на ХСК држачи за цнц машина.
Нема посетени огласи
Кон почеток