Македонски | Shqip | English |

Klima kanali za ladenje i greenje

Се продава од: sasko 01 јан. 18:44 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Локација: Виница
Производи : Друго
ISOVER KLIMAVER клима канали за ладење и греење или за климатизирање на текстилна фабрика,кафич,ресторани.
Нема посетени огласи
Кон почеток