Македонски | Shqip | English |

Silovi transformatori

Се продава од: Podem Grup Bulgaria LTD 27 дек. 01:18 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

1 000 ЕУР

Локација: Виница
Производи : Друго
Продаваме силови трансформатори нови и втора употреба също така и изкупуваме. Фирмата разполага също така и с ел. двигатели и редуктори на склад.
Нема посетени огласи
Кон почеток