Македонски | Shqip | English |

HILTI BUSENJE SECENJE NA ARMIRAN BETON

Се продава од: dragan 14 јан. 11:15 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Локација: Виница
Производи : Индустриски машини и алати
PROFESIONALNI MASINI ZA SECENJE BUSENJE SLAJFANJE NA BETON
Нема посетени огласи
Кон почеток