Македонски | Shqip | English |

Lectra tabla za shabloni za tekstil ili mebel

Се продава од: sasko 01 јан. 18:49 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Локација: Виница
Производи : Индустриски машини и алати
Дигитална табла за дигитализирање на шаблони за текстил или тапациран мебел.Лектра Франција
Нема посетени огласи
Кон почеток