Македонски | Shqip | English |

Profesionalna zatvaracka na tegli

Се продава од: Goranco 17 мај 14:13 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

1 800 ЕУР

Локација: Виница
Производи : Индустриски машини и алати
Професионална полуафтомацка затварачка за тегли. Од 450 до 500 тегли на 1h.
Модел Тenco IT
Нема посетени огласи
Кон почеток