Македонски | Shqip | English |

Audi-A3

Се продава од: Alberto N 07 јан. 12:55 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 6.140 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

2 800 ЕУР

Година: 2002
Менувач: Рачен
Километража: 170 000 - 179 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Црна
Локација: Виница
Стил на каросерија:
Марка: Audi
Модел: A3
Se prodava zacuvan avtomobil .registriran do Noemvri 2019god.
Нема посетени огласи
Кон почеток