Македонски | Shqip | English |

Audi A4 1.9 Tdi 131ks. Moze zamena za Golf V

Се продава од: Zoran 01 мар. 22:50 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 9.440 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

4 350 ЕУР

Година: 2003
Менувач: Рачен
Километража: 200 000 - 249 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Црна
Локација: Виница
Стил на каросерија:
Марка: Audi
Модел: A4
Voziloto e vo odlicna sostojba. Registrirano e do 25.08.2019, poseduva S-line oprema. Smeneto ulje i site filteri pred okolu 500km. Ima pominato 239 200km. Voziloto se prodava poradi pogolema jacina i moze zamena so vozilo do 77kW po moznost Golf V ili Seat Leon.
Cena za zamena e 4500eura.
Tel.kontakt: 070-924-632
071-215-938
Нема посетени огласи
Кон почеток