Македонски | Shqip | English |

AUDI A5 2.0 so 177 ks S-LINE

Се продава од: GOCE 25 дек. 17:54 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

15 800 ЕУР

Година: 2010
Менувач: Рачен
Километража: 200 000 - 249 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Црна
Локација: Виница
Стил на каросерија:
Марка: Audi
Модел: A5
Kolata e vo top forma kupena e od porsche Skopje nee od uvov s line so 20ki bandasi fabricki registrirana za cela godina redovno servisirano vo ovlasten servis so kompletna istorija poveke info 071217650
Нема посетени огласи
Кон почеток