Македонски | Shqip | English |

AUDI A6

Се продава од: Zoran 26 фев. 11:23 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

13 800 ЕУР

Година: 2009
Менувач: Автоматски
Километража: 200 000 - 249 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Црвена
Локација: Виница
Стил на каросерија:
Марка: Audi
Модел: A6
avtomatski menuvac , kozeni salon , aluminiumski bandasi, greaci na sedista
Нема посетени огласи
Кон почеток